Skip to main content

Až za horizont:
naše firemní vize

S cílem udržet si vedoucí postavení v oblasti navrhování a výroby polotovarů z nerezové oceli pro nádrže a cisterny budeme i nadále projektovat a vyrábět vysoce kvalitní výrobky, které v sobě spojují estetiku a funkčnost, a to díky inovativním technologiím a kvalifikovanému mistrovskému zpracování.

V každé fázi výrobního procesu věnujeme pozornost detailu, abychom zaručili, že naše výrobky vždy splňují standardy kvality požadované našimi zákazníky a nadále investujeme do stále sofistikovanějších strojů a technologických úprav, abychom si udrželi vedoucí postavení na trhu.

Naše hlavní principy

Inovace, výzkum a kvalita jsou principy, které nás od založení společnosti INOX FONDI v roce 2003 stále inspirují na naší cestě růstu a umožňují nám mít stále důležité postavení v národním i mezinárodním kontextu v oblasti výroby klenutých den, polokoulí, kuželů a trubek výhradně z nerezové oceli. Se stejnými zásadami čelíme denně novým výzvám s deklarovaným cílem uspokojit rostoucí potřeby našich partnerů v nových oblastech použití a měnících se tržních podmínkách.

Naše ušlechtilé hodnoty

Výhradní výroba z nerezové oceli, žádná kontaminace železnými kovy

Naše výhradní výroba z nerezové oceli zaručuje maximální bezpečnost a spolehlivost pro zákazníka bez rizika kontaminace železnými kovy.

Velké zásoby certifikované nerezové oceli vyrobené v Evropě

Díky pečlivě řízenému zásobování můžeme zaručit vysokou kvalitu surovin a rychlé dodací lhůty.

Nestandardní rozměrová a kvantitativní flexibilita

Vyrábíme výrobky na zakázku, splňujeme nestandardní rozměrové požadavky a uspokojujeme potřeby nízkoobjemové i velkoobjemové výroby.

Naše historie, krok za krokem

Jsme první italskou společností, která zahájila svou historii výrobou klenutých den z nerezové oceli, s cílem uspokojit potřeby mnoha společností na farmaceutickém a potravinářském trhu – abychom jmenovali alespoň některé -, které včera stejně jako dnes vyžadují výrobky vyrobené bez kontaminace železnými kovy.

Společnost v číslech

Jediná řada,
nekonečné možnosti

Specializujeme se na výrobu klenutých den, kónických redukcí, polokulových den a trubek s velkými průměry, velkými tloušťkami, přírubových trubek, polotrubek a 3D tvarů na míru z nerezové oceli. Vyvíjíme jedinečné výrobky na míru, které splňují všechny nestandardní požadavky, od těch nejběžnějších až po ty nejsložitější a nejkomplexnější. V součinnosti se zákazníkem definujeme návrh podle jeho specifických potřeb a realizujeme zcela vlastními silami trvanlivá a personalizovaná řešení s vysokou mechanickou a estetickou přesností.

Náš sortiment výrobků

Klenutá dna
Kónické redukce
Trubky z nerezové oceli
3D tvary na míru
Seznamte se s celým sortimentem našich výrobků

Řešení pro každý sektor

Záruka nekontaminace železnými kovy byla jen předpokladem, který nám od počátku umožňoval vyhovět specifickým potřebám určitých výrobních odvětví. Náš vrozený smysl pro personalizaci, všestrannost, „řemeslný“ smysl pro detail a přesnost zpracování, maximální diskrétnost informací o dodavatelském řetězci našich zákazníků, certifikovaná kvalita v celém výrobním procesu a samozřejmě použití speciálních konečných úprav umožňují naší výrobě uspokojovat potřeby nejrůznějších sektorů: farmaceutického a kosmetického průmyslu, chemického průmyslu, dopravy, filtrů, mlékárenského průmyslu, vinařství, potravinářství, stavby lodí, kryogeniky, energetiky a ropného a plynárenského průmyslu.

Seznamte se se všemi oblastmi použití

Neustále se rozšiřující

Spojením odborných znalostí a inovativního ducha jsme již přispěli k podnikání významných společností v celé Evropě, v severní Africe a na Blízkém východě. Každá nová mezinárodní zakázka pro nás představuje příležitost k upevnění a rozšíření našeho know-how na trhu zpracování oceli.

   Itálie   Polsko   Slovinsko   Španělsko   Česká republika   Rumunsko   Švédsko   Francie   Velká Británie   Irsko   Švýcarsko   Belgie   Řecko   Německo   Chorvatsko   Rusko – 
   Itálie   Polsko   Slovinsko   Španělsko   Česká republika   Rumunsko   Švédsko   Francie   Velká Británie   Irsko   Švýcarsko   Belgie   Řecko   Německo   Chorvatsko   Rusko – 
   Saúdská Arábie   Rakousko   Maroko   Tunisko   Alžírsko   Egypt   Kuvajt   Bahrajn   Katar   Omán   Portugalsko   Slovensko   Norsko   Finsko   Dánsko   Estonsko   Lotyšsko   Litva   Holandsko 
   Saúdská Arábie   Rakousko   Maroko   Tunisko   Alžírsko   Egypt   Kuvajt   Bahrajn   Katar   Omán   Portugalsko   Slovensko   Norsko   Finsko   Dánsko   Estonsko   Lotyšsko   Litva   Holandsko 

Mezinárodní certifikace

K certifikaci systému jakosti vydané orgánem TUV Italia se přidružuje řada certifikátů týkajících se technické shody výrobků.
Zejména jsme oprávněni dodávat klenutá dna pro tlakové nádrže regulovaná předpisy PED 2014/68/EU, ASME VIII Div.1, AD2000-MERKBLATT W 0, UKCA, TDT a následně vydávat certifikáty pro výrobu tlakových nádob.

Služby,
díky nimž jsme jedineční

Kontaktujte nás


    * Označená pole jsou povinná.