Skip to main content

Farmaceutický a kosmetický průmysl

Farmaceutický a kosmetický průmysl vyžadují vysoce kvalitní integrovaná řešení pro zajištění bezpečnosti a účinnosti výrobků. Díky know-how našeho konstrukčního oddělení navrhujeme a vyrábíme řešení na míru, která splňují specifické požadavky průmyslu (komponenty reaktorů, míchadel a míchaček) a zaručujeme nejvyšší standard kvality. Na všech výrobcích jsme schopni provádět mechanické leštění se zrcadlovým efektem a drsností podle požadavků zákazníka. Jsme také schopni provádět jakékoli děrování na míru pomocí laserového řezání.

Chemický průmysl

Specializujeme se na konstrukci a výrobu klenutých den a plášťů pro konstrukci zařízení určených pro chemický průmysl. Naše síla spočívá ve schopnosti provádět vnitřní leštění den a trubek, což je vlastnost vyžadovaná tímto sektorem v závislosti na požadovaných konečných aplikacích výrobku, a zaručit přitom hladký povrch bez nečistot, což je základní požadavek na bezpečnost a účinnost chemických zařízení. Na základě specifických požadavků můžeme poskytnout širokou škálu certifikací: PED, ASME, TUV, DIN, AFNOR spolu s certifikátem materiálů 3.1, který je standardně dodáván.

Přeprava

Náš sortiment zahrnuje klenutá dna velkých rozměrů a pláště vhodné pro celou délku nákladních vozidel, používané k vytvoření personalizovaných cisteren pro přepravu potravinářských a nepotravinářských kapalin. Díky našim zkušenostem a odborným znalostem v oblasti přepravy jsme schopni nabídnout integrovaná řešení, která zaručují maximální efektivitu a bezpečnost při přepravě zboží.

Filtry

Vyrábíme přírubové trubky pro filtry používané v různých průmyslových aplikacích. Naše společnost poskytuje širokou škálu řešení z nerezové oceli s možností přizpůsobení konečných úprav jako je leštění, satinovací broušení a kruhové broušení. Naše neustálá snaha věnovat pozornost každému detailu představuje naše trvalé zaměření na poskytování vysoce kvalitních řešení pro výrobu průmyslových filtrů.

Mlékárenský průmysl

Mlékárenský sektor představuje jedno z hlavních výrobních odvětví světové ekonomiky, které je spojeno se světem zemědělství. Naše společnost podporuje mezinárodní partnery při vytváření výrobků v souladu s požadavky trhu díky svým dlouholetým zkušenostem s navrhováním vysoce kvalitních dílů z nerezové oceli a poskytováním řešení na míru pro zpracování mléka a mléčných výrobků. V tomto sektoru jsou obzvláště žádané „koule“, které se vyrábějí podle specifických výkresů zákazníka, a konečné úpravy, jako je leštění, satinovací broušení a kruhové broušení.

Vinařství a pivovarnictví

Výroba klenutých den a plášťů pro vinařský a pivovarnický sektor vyžaduje zvláštní pozornost věnovanou kvalitě výrobků, přesnému zpracování a dodržování bezpečnostních a kvalitativních norem tohoto sektoru. Jsme schopni nabídnout různé konečné úpravy dílů, včetně leštění, satinovacího broušení a kruhového broušení, abychom vyhověli požadavkům zákazníků. Pozornost věnovaná jednotlivým detailům je charakteristickým rysem naší výroby pro tento sektor.

Potravinářský průmysl

Jedním ze sektorů, který společnost Inox Fondi nejvíce pokrývá, bylo vždy potravinářství. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují uspokojovat specifické potřeby našich zákazníků. Jsme schopni vyrobit kompletní blanšírovací stroj, který je zásadním řešením pro potravinářskou výrobu. Trvalý důraz na kvalitu a přesnost při obrábění komponentů nám umožňuje poskytovat řešení na míru, která zaručují efektivitu a bezpečnost při výrobě potravinářských zařízení.

Stavba lodí

Jsme ideálním partnerem pro podniky působící v sektoru stavby lodí, které hledají inovativní a vysoce kvalitní řešení. Díky širokému sortimentu klenutých den a trubek z nerezové oceli vyráběných podle specifikací zákazníka a v souladu s normami kvality hlavních kontrolních orgánů jsme schopni dodat personalizovaná zařízení, která splňují jakékoli požadavky. Trvalý důraz na kvalitu a přesnost při obrábění komponentů nám umožňuje poskytovat efektivitu a bezpečnost při výrobě zařízení pro tento specifický sektor.

Kryogenika

Kryogenní zařízení pracují při extrémně nízkých teplotách, a proto je nutné používat materiály, které jsou vysoce odolné vůči mechanickému namáhání a deformaci při nízkých teplotách.. Obrábění součástí a dílů kryogenních zařízení vyžaduje zvláštní pozornost věnovanou přesnosti, aby bylo zajištěno správné fungování celého systému, který je schopen pracovat v extrémně nepříznivém prostředí. Společnost Inox Fondi je schopna nabídnout řešení, která splňují bezpečnostní a kvalitativní normy požadované v tomto sektoru.

Energetika

Společnost Inox Fondi nabízí výrobky na míru pro uspokojení potřeb společností působících v energetickém sektoru při výrobě zařízení a strojů. Spolupráce, kterou jsme v průběhu let navázali s některými předními aktéry na trhu, nám umožňuje nabízet různá výrobní řešení, jako jsou klenutá dna s 3D otvory nebo bez nich nebo pláště vyráběné podle specifických požadavků. Použití vysoce kvalitní nerezové oceli, specializované obrábění komponentů a dodržování bezpečnostních a kvalitativních norem požadovaných v energetickém sektoru zaručují pevnost, trvanlivost a účinnost vyráběných zařízení a strojů.

Ropa a plyn

Ropný a plynárenský průmysl vyžaduje vysoce kvalitní zařízení, která jsou schopna zaručit maximální účinnost a bezpečnost při těžbě a přepravě. Klenutá dna, plochá dna, kužely, kulové klenuté vrchlíky a pláště používané pro tato zařízení musí být vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů, jako je nerezová ocel, a zpracovány pomocí strojů, které zaručují jejich přesnost a soulad s příslušnými průmyslovými normami. Společnost Inox Fondi nabízí inovativní řešení na míru potřebám společností působících v tomto sektoru.

Mezinárodní certifikace

K certifikaci systému jakosti vydané orgánem TUV Italia se přidružuje řada certifikátů týkajících se technické shody výrobků.
Zejména jsme oprávněni dodávat klenutá dna pro tlakové nádrže regulovaná předpisy PED 2014/68/EU, ASME VIII Div.1, AD2000-MERKBLATT W 0, UKCA, TDT a následně vydávat certifikáty pro výrobu tlakových nádob.

Náš sortiment výrobků

Klenutá dna
Kónické redukce
Trubky z nerezové oceli
3D tvary na míru

Kontaktujte nás


    * Označená pole jsou povinná.